با ما همراه باشید

اخبار مسابقات

کسب عناوین قهرمانی توسط هیئت ورزش کارگری شهرستان شهریار

منتشر شده

در

کشتی ساحلی ورزشهای کارگری شهرستان شهریار با کسب یک مدال طلا توسط مجید علی اکبر لو و یک مدال نقره توسط رامین کریمی و یک مدال برنز توسط سعید محمدی برای شهرستان شهریار افتخار آفرینی نمودند .
ضمنا آقای علی اکبر لو با کسب این مدال سهمیه مسابقات ساحلی کشتی کشور را کسب نمود .

تبلیغات
ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار داخلی

برگزاری مسابقات تیمی دارت در اداره فنی و حرفه ای شهریار

منتشر شده

در

توسط

مسابقات تیمی دارت ویژه کارآموزان کارگاه های آموزشی و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهریار به مناسبت هفته ورزش ، در تاریخ چهارشنبه 11 ابان ماه با حضور نمایندگان و داوران اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در سالن اجتماعات مرکز در راستای ترویج فرهنگ ورزش و تقویت قوای جسمانی برگزار گردید و در پایان تقدیر و تجلیل و اعطای مدال و جوایز به تیم های برگزیده اول تا سوم به عمل آمده است

تبلیغات
ادامه مطلب

اخبار داخلی

جلسه برنامه ریزی انجمن شرکت ها و برندها در شهریار

منتشر شده

در

توسط

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری شهرستان شهریار جلسه برنامه ریزی انجمن شرکت ها و برندها با حضور علیرضا صنعتی ریاست هیئت کارگری شهرستان شهریار و امیر وثوقیان مدیریت هلدینگ بین المللی سازه گستر غرب و سایر اعضا این انجمن بر گزار گردید .
در این جلسه علیرضا صنعتی ریاست هیئت ورزش شهرستان ضمن تبریک عید سعید فطر شرکتها و برند های شهرستان را دعوت به همکاری نمود تا بتوانند شهرستان شهریار را در قله های رفیع ورزشی حمایت نمایند .
امیر وثوقیان مدیریت هلدینگ سازه گستر غرب در این جلسه اظهار داشت : ظرفیت این مجموعه برای شکوفایی استعداد جوانان این منطقه همیشه تلاش کرده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

تبلیغات
ادامه مطلب

برترین ها